Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin zakupów
 
 
Regulamin zakupów
 
Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym pod adresem www.sublupa.pl. Sprzedającym jest Global Scientific Platform sp. z o.o. z siedzibą w Truskawiu, ul. Leśnej Polanki 10, wpisana przez przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy do KRS pod numerem 0000671248. Kapitał zakładowy 100 000 zł wniesiony w całości, NIP 6852332339.
 
Kontakt ze sprzedającym można uzyskać pod adresem mailowym sublupa@sublupa.pl, numerem telefonu 22 654 01 61.
 
   1.
      Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.
       
   2.
      Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

   3.
      Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

   4.
      Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
       
   5.
      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

   6.
      Możliwe są następujące formy płatności:   
  • Przelewem. Rezerwujemy towar w naszym sklepie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Płatnośc.pl
  • PayPali 
      Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku wysyłki.

   7.
      Przy każdej książce podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, którego potrzebujemy, by skompletować zamówione książki i zrealizować wysyłkę. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

      W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

      Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszej siedziby. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.
 
  8.
      W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.       
      
  9.
      Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.
    
       
  10.
      W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

  11.
      Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.  

  12.
      Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
 
13.
 
1. Konsument, który zawarł umowę na  odległość, ma prawo  do  odstąpienia od  umowybez  podania przyczyny stosowne oświadczenie na piśmie,  w terminie 10 dni  (podstawa prawna: art. 7 ust.1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny Dz.U. Nr 22,  poz. 271 ze zm.). Termin ten jest terminem nieprzekraczalnym i  liczy się od dnia  wydania rzeczy, a  gdy umowa dotyczy świadczenia usługi   –  od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Usługodawcy.

14.
 
Sprzedawca pobiera i przechowuje dane osobowe kupującego tylko w celu realizacji zamówienia lub kontaktu posprzedażowego. Sprzedawca nie udostępnia danych osobom trzecim. Kupujący ma prawo zapoznania się z danymi na swój temat będącymi w posiadaniu Sprzedawcy, ich poprawienia lub usunięcia.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl